Skip links

Iepazīsties – šūpuļtīkls jeb hamoks!

Hamoks, guļamtīkls, šūpultīkls, gulītis. Kā to saukt? Esam nonākuši pie secinājuma, ka vislabāk mūsu produktu raksturo vārds “hamoks” – tas ir mūsdienīgs un ļoti ērts pārgājienu ekipējums, kurš paplašina tavas iespējas būt dabā. Visticamāk, ka mūs esi atradis, jo esi vieglāka ekipējuma ( lightweight, ultralightweight camping equipment) meklējumos, kurš ir vienkāršs lietošanā. Hamoks jau sen ir pārstājis būt par neveiklu dārza vai mājas interjera priekšmetu – mūsdienīgs hamoks ir pilnvērtīgs pārgājienu un tūrisma ekipējums, kurš neaizņem daudz vietas, sver vien nieka 480 gramus ( iekāršanas sistēmu ieskaitot) un ir uzstādāms jebkurā vietā, ja vien ir pieejami piemēroti koki, stabi vai citi atbalsta punkti. Kādas ir hamoka priekšrocības? To ir daudz!

  1. Nav jāguļ uz zemes – mitrums, kukaiņi, zari, sniegs – tam vairs nav nozīmes! Hamoku var uzcelt tur, kur telts uzstādīšana būtu neiespējama.
  2. Ātra uzstādīšana – būs nepieciešams mazāk par minūti, lai iekārtu savu šūpuļtīklu tur, kur vēlies. Pilna ekipējuma uzstādīšana aizņems ne vairāk par 5 minūtēm!
  3. Pilnvērtīgs un dziļš miegs – šis ir zinātniski apstiprināts – šūpuļtīklā cilvēki aizmieg ātrāk un miegs ir ciešāks.
  4. Ventilācija – pat tad, ja guļamtīklu un telteni uzstādīsi tiešā saulē, nebūs sajūtas, ka atrodies siltumnīcā. Tu jau zini to sajūtu, kad telti apspīd pirmie saules stari un atpūta lēnām kļūst neciešama.
  5. Mitrums un kondensāts – tam nav, kur sakrāties. Tavs ekipējums būs sauss un patīkams.
  6. Brīvības sajūta! Saplūsti ar dabu, vēro  zvaigžņotas debesis, koku galotnes un putnus! Tavu skatu neaizsedz nekas, ja vien neesi uzstādījis lietus jumtiņu ( telteni).

Šo sarakstu varētu turpināt vēl un vēl. Ir vērts pamēģināt, lai saprastu!

ModernNomad ir izcils un uzticams sabiedrotais taviem piedzīvojumiem dabā!

🍪 This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more
X