Kas ir ModernNomad?

ModernNomad Oskars Lauciņš

Kas ir ModernNomad? Pirmkārt, tas esi tu!

Jo tieši ar mūsu klientu jeb šūpuļtīklu lietotāju atbalstu, iesaisti un motivāciju esam nonākuši tik tālu - radījuši izcilas kvalitātes Latvijas produktu, kam varam dot 5 gadu garantiju!

Mēs esam par piedzīvojumiem dabā! Gan par nopietniem pārgājieniem, kur katrs grams mugursomā ir kritiski svarīgs, gan jautru dauzīšanos bērnu ballītē starp kokiem iekārtā šūpuļtīklā.

Šodien ModernNomad ir pazīstams ne tikai ar saviem šūpuļtīkliem. ModernNomad izgatavo tik pat kvalitatīvus moskītu tīklus un teltenes (angliski: rain tarp), kas lieliski komplektējas ar ražoto šūpuļtīklu, lai aizsargātu tā lietotāju no dažādiem nokrišņiem un tiešiem saules stariem.

Izmantojot outdoor un šūpuļtīklu nozarē jaunākos pieejamos materiālus un stiprinājumus, ir radīti produkti, kas ir vienlīdz izturīgi pret intensīvu to lietošanu un ir ļoti viegli.

Zīmola ModernNomad  radītājs ir Oskars Lauciņš -  Latvijas armijas karavīrs, kurš pavadījis daudzas brīvdienas nakšņojot dabā, lai radītu kvalitatīvāko un vieglāko guļamtīklu un pārgājienu ekipējumu. 

Aizmirsti tos rītus, kad pamodies aizpampis sasutušā teltī! Šūpuļtīkls tevi pacels virs zemes – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.