FAQ

Biežāk uzdotie jautājumi:

1. Cik gadu garantija ir ModerNomad produktiem?

Mūsu produktiem ir 5 gadu garantija.

2. Kā ir jākopj produkti?

Pēc lietošanas produkti ir jāizžāvē un jāiztīra. Šūpuļtīklu un siltinājumu iespējams mazgāt veļas mašīnā, saudzīgajā režīmā, nepievienojot balinātājus un mīkstinātājus.

3. Kāds ir produktu svars?

Hamoks -  460 - 480 g (kopā ar štropēm) 

Teltene jeb jumtiņš - 240 g

Moskītu  tīkls - 180 g

Siltinājums jeb sega (underquilt) sver no 700 - 1000 g. Atkarīgs no lietošanai paredzētas āra temperatūras.

4. Cik ilgā laikā iespējams uztādīt hamoku? Cik daudz laika nepieciešams, lai uzstādītu visu komplektu (hamoks, jumtiņš, moskītu tīkls, sega)? 

Vidēji  hamoku iespējams uzstādīt 1 minūtes laikā, pat ātrāk. Pilna komplekta uzstādīšana neaizņems vairāk par 7 - 10 minūtēm. 

5.Vai hamokā var gulēt divatā?

Var! Tomēr hamokā visērtāk ir gulēt vienam.

6. Kādam jābūt attālumam starp kokiem, stabiem, kurā hamoku iekārt, kādā augstumā to uzstādīt?

Hamoku iespējams iekārt kokos, kuru attālums vienam no otra ir no 3 - 7 metriem. Jo tālāk viens no otra atrodas koki, jo augstāk jāliek iekāršanai paredzētās lentas. Ideāls hamoka augstums ir krēsla augstums - tā, lai bez piepūles hamokā var iesēsties. Turklāt tas ir arī drošāk. 

7. Kas jāievēro, lietojot ModernNomad hamoku un pārējos mūsu produktus?

1. Iekāršanai izvēlies tikai zaļus, dzīvus un stiprus kokus, stiprus  stabus.  Vienmēr pārliecinies, ka balsti ir izturīgi un izturēs tavu svaru.

2. Neiekar hamoku kraujas malās un virs tām. Nekar to augstāk par 1 metru, vienmēr pārliecinies , ka zem hamoka neatrodas nekas, kas nejauši var Tevi savainot.

3. Nekurini ugunskuru un nelieto atklātu liesmu hamoka tuvumā , nesmēķē esot hamokā. 

4. Vienmēr pārbaudi ekipējuma stāvokli - ja tas ir netīrs, sakop, ja saplīsis, nomaini vai salabo.

 8. Vai hamokā ir ērti gulēt? Vai ar sāpošu muguru to ir ieteicams darīt?

Sāksim ar to, ka hamokā ir jāguļ pareizi - PA DIAGONĀLI un nekā savādāk. Šāda pozīcija nodrošinās to, ka tavs ķermenis būs praktiski taisns un atbrīvots. Atšķirībā no gultas vai citas līdzenas vai nelīdzenas virsmas, guļot hamokā uz ķermeni netiek uzlikta praktiski nekāda slodze. Daudzi, kuriem ir muguras problēmas (jā, arī grūtnieces), atzīst, ka gulēšana hamokā rada atvieglojuma sajūtu. Ir pierādīts, ka miegs ir ciešāks un aizmigt ir iespējams krietni ātrāk. Protams, sākumā pie gulēšanas hamokā ir nedaudz jāpierod un jāatrod savs sweet spot. Ir iespējams gulēt arī uz sāniem un vēdera. Īpašu komfortu nodrošinās vienkāršs piepūšamais spilventiņš.

9. Vai guļot hamokā salst mugura? Kad nepieciešams lietot siltinājumu?

Pēc pašu un klientu pieredzes iesakām lietot papildus siltinājumu, ja gaisa temperatūra ir zemāka par 18 grādiem pēc Celsija skalas, kā arī, ja ir vējš. Atceries zelta likumu - sajūtu līmenī, vējš ar ātrumu 1m/sekundē pazemina gaisa temperatūru ar 1 grādu. Hamoks pats par sevi siltumu nesaglabā, savukārt guļammaiss nodrošina siltumu tikai no augšpuses, jo siltumizolācijas slānis apakšā ir saspiests un savu funkciju vairs praktiski nepilda.